Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

04 września 2023

Uroczyste powitanie nowego roku szkolnego. Ruszy budowa boiska

fot. ZM

fot. ZM

W poniedziałek, 4 września uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych #im. Stanisława Staszica uroczyście powitali nowy rok szkolny.

Zebraną w sali młodzież, nauczycieli i pracowników szkoły powitał dyrektor placówki Dariusz Betscher. Na inauguracji obecny był starosta nakielski Tadeusz Sobol. - W związku z planowaną budowa boiska wielofunkcyjnego, na czas prowadzonych prac z użytku wyłączony zostanie parking na terenie szkoły - poinformował starosta. Prace mają rozpocząć się w połowie września bieżącego roku i potrwać ok. 5 miesięcy.

Podczas poniedziałkowej uroczystości głos zabrali również przewodniczący rady rodziców i samorządu uczniowskiego. Kilka słów w stronę zebranych skierowali także przedstawiciele: Banku Spółdzielczego w Nakle i firmy Kawczyński Logistics.

Po powitaniu i przedstawieniu wychowawców wszystkich klas uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych.

Oceń artykuł: 18 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  MUKS KRAJNA, w dniu 04-09-2023 14:48:49 napisał:

  Mam nadzieję,że powstanie boisko do piłki ręcznej i wrócą sukcesy piłkarek ręcznych z lat 70-90 ych.Pozdrawiam pozytywnie zakręconych piłką ręczną.W takich warunkach proponuję odtworzenie stowarzyszenia MUKS Krajna514@

  odpowiedz

  • 0 (0)

  darek, w dniu 04-09-2023 15:53:27 napisał:

  kiedys to nauke rozpoczynalo sie 1 wrzesnia

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Konstrukcje stalowe
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)