Dziś mamy 24 września 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

04 września 2023

Uroczyste powitanie nowego roku szkolnego. Ruszy budowa boiska

fot. ZM

fot. ZM

W poniedziałek, 4 września uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych #im. Stanisława Staszica uroczyście powitali nowy rok szkolny.

Zebraną w sali młodzież, nauczycieli i pracowników szkoły powitał dyrektor placówki Dariusz Betscher. Na inauguracji obecny był starosta nakielski Tadeusz Sobol. - W związku z planowaną budowa boiska wielofunkcyjnego, na czas prowadzonych prac z użytku wyłączony zostanie parking na terenie szkoły - poinformował starosta. Prace mają rozpocząć się w połowie września bieżącego roku i potrwać ok. 5 miesięcy.

Podczas poniedziałkowej uroczystości głos zabrali również przewodniczący rady rodziców i samorządu uczniowskiego. Kilka słów w stronę zebranych skierowali także przedstawiciele: Banku Spółdzielczego w Nakle i firmy Kawczyński Logistics.

Po powitaniu i przedstawieniu wychowawców wszystkich klas uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych.

Oceń artykuł: 14 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  MUKS KRAJNA, w dniu 04-09-2023 14:48:49 napisał:

  Mam nadzieję,że powstanie boisko do piłki ręcznej i wrócą sukcesy piłkarek ręcznych z lat 70-90 ych.Pozdrawiam pozytywnie zakręconych piłką ręczną.W takich warunkach proponuję odtworzenie stowarzyszenia MUKS Krajna514@

  odpowiedz

  • 0 (0)

  darek, w dniu 04-09-2023 15:53:27 napisał:

  kiedys to nauke rozpoczynalo sie 1 wrzesnia

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni. Oficjalne pożegnanie lata

Dzisiaj do Polski zawitała jesień. #Nowa pora roku rozpoczęła się dokładnie o godz. 8.49.

(czytaj więcej)
0

Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)