Dziś mamy 19 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

26 maja 2023

Uroczystość dla rodziców. Majowy dzień pełen wzruszeń

fot. powierzone

fot. powierzone

23 maja 2023r. dzieci z Przedszkola Gminy Sadki – Dobre Ludki - obchodziły #Dzień Mamy i Taty w sali w Urzędzie Gminy Sadki.

Przedszkolaki chciały uczcić ten wyjątkowy dzień składając życzenia swoim kochanym rodzicom. Dzieci poprzez wiersze, piosenki i taniec wyraziły podziękowania i wdzięczność za ich miłość, troskę i opiekę, jaką obdarzają swoje dzieci. Podczas uroczystości grupa taneczna prowadzona przez panią Angelikę Gołata z Academy Dance zaprezentowała układ taneczny przy muzyce współczesnej. Pan Sebastian Czychewicz z firmy Gama- usługi muzyczne i edukacyjne- zaśpiewał piosenkę oraz zagrał utwory muzyczne specjalnie dedykowane dla zaproszonych gości. Grupa Sówki i Motylki swoim pięknym występem wzruszyła nie jedną mamę i tatę. Po wręczeniu upominków i złożeniu życzeń dzieci oraz rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Ten piękny, majowy dzień był pełen wzruszeń i przeżyć nie tylko dla dzieci , ale także dla ich kochanych rodziców.

Materiał: Ewa Trępała-Ziółkowska - wychowawca grupy Motylki, Sylwia Goszka - wychowawca grupy Sówki

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Leczenie boreliozy metodą ILADS. Nałożono pierwszą karę pieniężną

Podsumowanie działań Rzecznika Praw Pacjenta w zakresie leczenia# boreliozy metodą ILADS i pierwsza kara pieniężna nałożona w tej sprawie.

(czytaj więcej)
0

Zielone Świątki. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj Zielone Świątki. Kościół katolicki obchodzi #Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

(czytaj więcej)
0

Dokumentacja medyczna na żądanie pacjenta. Zapadł wyrok

Udostępnianie dokumentacji medycznej – placówka medyczna ma obowiązek #wysyłki pacjentowi, na jego żądanie, dokumentacji medycznej pocztą. Sąd potwierdza stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta.

(czytaj więcej)