Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

26 maja 2023

Uroczystość dla rodziców. Majowy dzień pełen wzruszeń

fot. powierzone

fot. powierzone

23 maja 2023r. dzieci z Przedszkola Gminy Sadki – Dobre Ludki - obchodziły #Dzień Mamy i Taty w sali w Urzędzie Gminy Sadki.

Przedszkolaki chciały uczcić ten wyjątkowy dzień składając życzenia swoim kochanym rodzicom. Dzieci poprzez wiersze, piosenki i taniec wyraziły podziękowania i wdzięczność za ich miłość, troskę i opiekę, jaką obdarzają swoje dzieci. Podczas uroczystości grupa taneczna prowadzona przez panią Angelikę Gołata z Academy Dance zaprezentowała układ taneczny przy muzyce współczesnej. Pan Sebastian Czychewicz z firmy Gama- usługi muzyczne i edukacyjne- zaśpiewał piosenkę oraz zagrał utwory muzyczne specjalnie dedykowane dla zaproszonych gości. Grupa Sówki i Motylki swoim pięknym występem wzruszyła nie jedną mamę i tatę. Po wręczeniu upominków i złożeniu życzeń dzieci oraz rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Ten piękny, majowy dzień był pełen wzruszeń i przeżyć nie tylko dla dzieci , ale także dla ich kochanych rodziców.

Materiał: Ewa Trępała-Ziółkowska - wychowawca grupy Motylki, Sylwia Goszka - wychowawca grupy Sówki

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)