Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

20 maja 2024

Zabawa plenerowa przyniosła wiele radości. Zadania dotyczyły robotów

fot. Hanna Siemion,  Monika Mitek

fot. Hanna Siemion, Monika Mitek

W czwartek po raz trzeci spotkaliśmy się z dziećmi# z naszej gminy. Tym razem te.atem przewodnim były roboty. A wyczekiwaną zabawą plenerową podchody.

Już od rana wspólnie pracowaliśmy przy układaniu puzzli. Nie zabrakło kolorowanek i łamigłówek do rozwiązywania.

Mimo wiatru udaliśmy się na podchody. Tym razem zadania dotyczyły robotów. Drużyna szukająca musiała między innymi stworzyć głowę robota z kartonu, zatańczyć taniec robotów, ułożyć robota z liści kamyków itp. Dzieci zdecydowanie bardzo dobrze się bawiły. A podczas powrotu obie drużyny chętnie wymieniały się spostrzeżeniami.

Po powrocie do sali w ruch poszły kartony, kubki papierowe, kolorowe papiery i wiele innych materiałów. Uczestnicy spotkania mieli okazję stworzyć roboty i inne twórcze wynalazki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za obecność, zaangażowanie i chęć do działania. Mamy nadzieję,  że szybko się spotkamy.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)