Dziś mamy 21 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Zajęcia tematyczne w przedszkolu. Dzień Pizzy z Sówkami

fot. Hanna Siemion, Monika Mitek

fot. Hanna Siemion, Monika Mitek

W piątek nasze instruktorki miały przyjemność odwiedzić #przedszkole Dobre Ludki w Sadkach. W grupie Sówek przeprowadziły zajęcia tematyczne.

Dzień pizzy okazał się być dobrze znany przedszkolakom. Wszyscy chętnie opowiadali jakie pizze lubią najbardziej,  wymieniali różne składniki, które lubią na nich znaleźć. W części plastycznej w ruch poszły kolorowe kartki, kredki, kleje i nożyczki. Dzieci bardzo chętnie tworzyły Menu do swoich restauracji,  którym wcześniej nadali nazwy oraz wymyślili dla nich logo.

Po zaprezentowaniu swoich prac Sówki bardzo chętnie zagrały w stworzone przez nas kodowanie. Ich zadaniem było umieszczenie różnych składników na wyznaczonych częściach pizzy.

To był bardzo miły dzień. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadchodzi "Noc Sów". Doskonała okazja do poznania tajemnic tych ptaków

Od wieków sowy wzbudzały wśród ludzi skrajne emocje#: podziw i strach. Te drapieżne ptaki, uznawane za symbol mądrości i śmierci, także obecnie intrygują wyglądem i zachowaniem. Niech nadchodząca Noc Sów będzie okazją do poznania sowich tajemnic, rozmów o ich postrzeganiu w przeszłości i znaczeniu w przyrodzie.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)