Dziś mamy 30 stycznia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-szkoleniowe. O funduszach europejskich

fot. archiwum

fot. archiwum

Zapraszamy mieszkańców powiatu nakielskiego na spotkanie organizowane na zlecenie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. #Tematyką spotkania są fundusze unijne dla regionu w kolejnej perspektywie, tj. 2021-2027. Spotkanie skierowane jest m.in. do sołtysów, lokalnych liderów, przedsiębiorców, członków lokalnych organizacji: stowarzyszeń, fundacji, OSP, KGW, a także przedstawicieli władz, pracowników domów kultury, do seniorów i młodzieży.

Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dot. funduszy europejskich dla regionu w latach 2021-2027 w zakresie rozwoju lokalnego.

Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2022 roku (środa) o godzinie 16:30 w Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku (ul. Wyzwolenia 13, Paterek).

Prosimy o przekazanie potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu do Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” do 05.12.2022 r. telefonicznie pod numerem 607-822-019 lub e-mailowo na adres: biuro@rlks.naklo.pl.

Program spotkania:
16:30 – otwarcie spotkania.
16:40 – założenia RLKS w perspektywie lat 2021-2027 – p. Bartosz Szymański, Dyrektor Wydziału Koordynacji RLKS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.
16:50 – nowa perspektywa RLKS-u w programie regionalnym – p. Rafał Pietrucień, Dyrektor Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.
17:10 – działania przygotowawcze do zadań związanych z nową perspektywą – Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa, Lokalna Grupa Działania „Trzy Doliny”.
17.30 – dyskusja.
18:00 – poczęstunek.

Materiał; Monika Żydek / Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)