Dziś mamy 21 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-szkoleniowe. O funduszach europejskich

fot. archiwum

fot. archiwum

Zapraszamy mieszkańców powiatu nakielskiego na spotkanie organizowane na zlecenie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. #Tematyką spotkania są fundusze unijne dla regionu w kolejnej perspektywie, tj. 2021-2027. Spotkanie skierowane jest m.in. do sołtysów, lokalnych liderów, przedsiębiorców, członków lokalnych organizacji: stowarzyszeń, fundacji, OSP, KGW, a także przedstawicieli władz, pracowników domów kultury, do seniorów i młodzieży.

Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dot. funduszy europejskich dla regionu w latach 2021-2027 w zakresie rozwoju lokalnego.

Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2022 roku (środa) o godzinie 16:30 w Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku (ul. Wyzwolenia 13, Paterek).

Prosimy o przekazanie potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu do Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” do 05.12.2022 r. telefonicznie pod numerem 607-822-019 lub e-mailowo na adres: biuro@rlks.naklo.pl.

Program spotkania:
16:30 – otwarcie spotkania.
16:40 – założenia RLKS w perspektywie lat 2021-2027 – p. Bartosz Szymański, Dyrektor Wydziału Koordynacji RLKS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.
16:50 – nowa perspektywa RLKS-u w programie regionalnym – p. Rafał Pietrucień, Dyrektor Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.
17:10 – działania przygotowawcze do zadań związanych z nową perspektywą – Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa, Lokalna Grupa Działania „Trzy Doliny”.
17.30 – dyskusja.
18:00 – poczęstunek.

Materiał; Monika Żydek / Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadchodzi "Noc Sów". Doskonała okazja do poznania tajemnic tych ptaków

Od wieków sowy wzbudzały wśród ludzi skrajne emocje#: podziw i strach. Te drapieżne ptaki, uznawane za symbol mądrości i śmierci, także obecnie intrygują wyglądem i zachowaniem. Niech nadchodząca Noc Sów będzie okazją do poznania sowich tajemnic, rozmów o ich postrzeganiu w przeszłości i znaczeniu w przyrodzie.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)