Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

17 maja 2024

Kolejna runda za nami. Rywalizacja w ramach Czwartków Lekkoatletycznych

fot. BG

fot. BG

Na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią rozegrano# trzecią rundę imprezy sportowej pn. Czwartki Lekkoatletyczne. Uczniowie po raz kolejny rywalizowali w kilku konkurencjach.

Kolejna edycja Czwartków Lekkoatletycznych nabiera rozpędu. Za zawodnikami już trzecia runda, która odbyła się wczoraj, tj. 16 maja. Zawodnicy jak zwykle toczyli zażartą rywalizację w poszczególnych konkurencjach. Niestety liczba zawodników nie zachwyciła, co może dziwić z uwagi na fakt, że warunki do uprawiania lekkoatletyki w Nakle po wyremontowaniu stadionu im. Klemensa Biniakowskiego znacznie się poprawiły.

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 17-05-2024 16:55:54 napisał:

  joanna rocznica smierci donna summer pik grało this tmie i m aciej pakulski nie zyje tuż przed euro 2024 sportowa zgaduj zgadula numer 1 audycja dawno recepta na zycie żeby sie ludzie kochali zbigniew kurtycz a radio maryja jak koncert yczeń 1 raz usłyszałem u nas i daonr wanna get hurt joanna grała

  odpowiedz

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 17-05-2024 17:29:00 napisał:

  słuchałem wypowiedz dziennikarza z pik łezki propagował sportt z regionu kujawsko pomorskie muzyka i sport i sportowa kiedyś wywiad zwierzenia magda jasińska lubił piotra szczepanika idol młodości a dziś quizz euro 2024 9 prawidłowo nie takie trudne

  odpowiedz

  • 0 (0)

  xl, w dniu 17-05-2024 17:32:11 napisał:

  tvp sport quizz tam

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa hal
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zadaj pytanie
40PLN
Praca na wysokości
60PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)