Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

03 czerwca 2024

Sukces na mistrzostwach świata. Wojciech Wiechowski wśród najlepszych

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

Reprezentant gminy Nakło nad Notecią Wojciech Wiechowski zdobył #4 m-ce podczas IV Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Świata Osób Niepełnosprawnych I.D.C.D. w warcabach-64 (wersja rosyjska).

Wojciech brał udział także w Drużynowych Mistrzostwach Świata I.D.C.D. w warcabach-64 (wersja rosyjska), gdzie wraz z Mieczysławem Chech zdobyli 3 m-ce!

Przypominamy, że zawody odbywały się w Turcji w miejscowości Kemer w dniach 21-30.05.2024 r. Obaj Panowie już szczęśliwie wrócili do Polski.

Gratulujemy świetnych wyników i czekamy na kolejne sukcesy.

Materiał: Weronika Marzyńska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 31 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)