Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

16 maja 2023

Uczennice z SP Mrocza najlepsze w trójboju. Sukces młodych lekkoatletek

fot. powierzone

fot. powierzone

15 maja 2023 roku na boisku Orlik przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią #odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Trójboju oraz Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci.

Do rywalizacji dziewcząt w trójboju przystąpiły dziewczęta ze szkół:
Zespółu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią, Szkoły Podstawowej w Mroczy, Szkoły Podstawowej w Sadkach oraz Szkoły Podstawowej z Królikowa.

Po trudnych zmaganiach w biegu na 60m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową najlepsze okazały się uczennice z Mroczy osiągając wynik 673 pkt i zdobywając awans na zawody wojewódzkie. Gratulacje!

Trójbój dziewcząt (2012 i mł)
1. Szkoła Podstawowa w Mroczy
2. Szkoła Podstawowa w Królikowie
3. Szkoła Podstawowa w Sadkach
4. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 Nakło n/Not

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Wiktoria Różycka, Lena Jóźwiak, Zuzanna Dziamecka, Ola Tonderys, Martyna Kędzia oraz Lena Dryla.

Opiekunem podczas zawodów był Marcin Klebs.

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)