Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

16 maja 2023

Uczennice z SP Mrocza najlepsze w trójboju. Sukces młodych lekkoatletek

fot. powierzone

fot. powierzone

15 maja 2023 roku na boisku Orlik przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią #odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Trójboju oraz Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci.

Do rywalizacji dziewcząt w trójboju przystąpiły dziewczęta ze szkół:
Zespółu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią, Szkoły Podstawowej w Mroczy, Szkoły Podstawowej w Sadkach oraz Szkoły Podstawowej z Królikowa.

Po trudnych zmaganiach w biegu na 60m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową najlepsze okazały się uczennice z Mroczy osiągając wynik 673 pkt i zdobywając awans na zawody wojewódzkie. Gratulacje!

Trójbój dziewcząt (2012 i mł)
1. Szkoła Podstawowa w Mroczy
2. Szkoła Podstawowa w Królikowie
3. Szkoła Podstawowa w Sadkach
4. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 Nakło n/Not

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Wiktoria Różycka, Lena Jóźwiak, Zuzanna Dziamecka, Ola Tonderys, Martyna Kędzia oraz Lena Dryla.

Opiekunem podczas zawodów był Marcin Klebs.

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)